Hlavní stránka           Časopisy           Business Special           Podmínky           Specifikace           Partneři              Archiv           Kontakty          
O NÁS - ČASOPISY

RIFF CZ spol. s r.o. je vydavatelství bezplatných exkluzivních průvodců v ruském a anglickém jazyceSPUTNIK TURISTA.

Již od r. 1999 úspěšně prezentuje Českou republiku jako atraktivní destinaci cestovního ruchu.

Průvodce je speciálně určen pro návštěvníky České republiky a pro rusky hovořící komunitu v ČR. Hlavním cílem průvodců je pomoci zahraničním návštěvníkům získat co nejvíce užitečných informací ze všech oborů a motivovat je k nákupům, obchodování a využívání služeb na českém trhu.

Významná je cílená distribuce titulů, zaměřená na velká města Ruské Federace, země bývalého SSSR a Českou republiku.

Druhy průvodců, vydávaných v praktických kapesních formátech A5:

SPUTNIK TURISTA je exkluzivní turistický průvodce po České republice v ruském a anglickém jazyce.

Obsahuje informace o Praze a ČR: architektura, památky, ubytování, restaurace, kultura. Nepostradatelný je seznam hotelů všech kategorií, penzionů, leteckých společností a cestovních kanceláří, výstav, koncertních síní, galerií a dalších kulturních akcí, dále nejdůležitější tel. čísla, pamětihodnosti Prahy, doporučené výlety, hrady, zámky, lázně, vše doplněné podrobnou mapkou Prahy a metra.

SPUTNIK TURISTA BUSINESS SPECIAL je exkluzivní průvodce po České republice v oblasti obchodu, podnikání a investic v ruském jazyce a je součástí základního vydání Sputniku Turista.

Hlavním cílem této sekce našeho časopisu je seznámení ruských podnikatelů a byznysmenů s investičními možnostmi českého trhu, včetně oblasti nemovitostí, stavebnictví, propagace nových technologií, rozličných výrobků a služeb. Zde máte jedinečnou šanci najít také spolehlivého partnera pro byznys, což značně obohatí obě strany ve smyslu rozšíření obchodních vztahů a vzájemně prospěšných zisků.

Využijte tuto šanci!

Neztrácejte čas!

CENÍK INZERCE
1/4 stránky15 000 Kč
1/3 stránky20 000 Kč
1/2 stránky30 000 Kč
1/1 stránky60 000 Kč
2. strana obálky70 000 Kč
3. strana obálky70 000 Kč
4. strana obálky80 000 Kč
* Pozn: Uvedené ceny se rozumí pouze za jedno vydání!
Po dohodě je možné poskytnout slevy.


PODROBNOSTI
Periodocita: 2x ročně (květen a listopad)
Počet stran: 88
Ruská federace, Bělorusko, Ukrajina, Česká republika
Distribuce: ZDARMA - velvyslanectví, hotely, letecké společnosti, cestovní kanceláře, obchodní centra, obchodní společnosti